Alumni

Year      
1st Year 
Resident
2nd Year 
Resident
3rd Year 
Resident
Director
69-70 Gary Corliss     James Treadway
70-71 Steven LeBaron
Stanley Newell
    T. S. Pederson
71-72 Wayne Winter
Joe Sagio
    Gary Corliss
72-73 Dennis Dice
Barry Lichter
    Steven LeBaron
73-74 Ronald Krivosha
Richard Skudlarik
    Stanley Newell
74-75 John McCord
Chris Vance
    Stanley Newell
75-76 James Nicolopoulos
Robert Wendel
    Stanley Newell
76-77 Gary Dockery
James Diana
    Dennis Dice
77-78 William Healey
Stephen Miller
    Chris Vance
78-79 Robert McBride
Michael Mishalanie
 William Healey   Chris Vance
79-80 John Garbe
Jeffrey Page
Michael Mishalanie   Gary Dockery
80-81 James Boccio
Richard Bouche'
John Garbe
Jeffrey Page
  Gary Dockery
81-82 Roderick Moore
John Schuberth
Richard Bouche'
Steven Brancheau
  Gary Dockery
82-83 Byron Hutchinson
Joseph Ng
Roderick Moore
John Schuberth
  Gary Dockery
83-84 Jeffrey Christensen
Ernest Mollahan
Byron Hutchinson
Joseph Ng
  Gary Dockery
84-85 Elaine Berger
Harold Huff
Jeffrey Christensen
Steve Feller
  Roderick Moore
85-86 William Boegel
Jack Cade
Elaine Berger
Harold Huff
  Roderick Moore
86-87 Dennis Gusman
Michael Vickers
William Boegel
John E. Cade
  Byron Hutchinson
87-88 John Rice
DJ Wardle
Dennis Gusman
Michael Vickers
  Byron Hutchinson
88-89 Mary Crawford
Doug Ichikawa
John Rice
DJ Wardle
  Byron Hutchinson
89-90 Douglas Hale
Scott Hosler
Mary Crawford
Doug Ichikawa
  Byron Hutchinson
90-91 Lynn Gustafson
Ken Swayman
Douglas Hale
Scott Hosler
  Byron Hutchinson
91-92 Yvgeny Kats
Timothy Messmer
Lynn Gustafson
Ken Swayman
  Byron Hutchinson
92-93 Ronald Ray
Erin O'Rourke
Yvgeny Kats
Timothy Messmer
Byron Hutchinson
93-94 Neil Campbell
Kris DiNuccci
Ronald Ray
Erin O'Rourke
Yvgeny Kats
Timothy Messmer
Byron Hutchinson
94-95 Edward Blahous
Randy Wraalstad
Neil Campbell
Kris DiNuccci
Ronald Ray
Erin O'Rourke
Mary Crawford
95-96 Cherie Johnson
Brian McInnes
Edward Blahous
Randy Wraalstad
Neil Campbell
Kris DiNuccci
Mary Crawford
96-97 Kent DiNucci
Lawrence Ford
Cherie Johnson
Brian McInnes
Mary Crawford
97-98 My Hoa Kaas
Shannon Rush
Kent DiNucci
Lawrence Ford
Cherie Johnson
Karl Collins
Mary Crawford
98-99 Ryan Bierman
Brian Roling
My Hoa Kaas
Shannon Rush
Kent DiNucci
Lawrence Ford
Mary Crawford
99-00 Neal Blitz
Danny Choung
Ryan Bierman
Brian Roling
My Hoa Kaas
Shannon Rush
Mary Crawford
00-01 Erik Lilja
Matt LaBella
Neal Blitz
Danny Choung
Ryan Bierman
Brian Roling
Mary Crawford
01-02 Sean Grambart
Gavin Smith
Erik Lilja
Matt LaBella
Neal Blitz
Danny Choung
Cherie Johnson
02-03 Jennifer Benwood
Dan Lowinger
Sean Grambart
Gavin Smith
Erik Lilja
Matt LaBella
Cherie Johnson
03-04 Hugo Perez
Leon Reber
Jennifer Saam
Dan Lowinger
Sean Grambart
Gavin Smith
Cherie Johnson
04-05 Meagan Lewis
Heather Salton
Hugo Perez
Leon Reber
Jennifer Saam
Dan Lowinger
Cherie Johnson
05-06 Justin Johnson
Ryan Lee
Meagan Lewis
Heather Salton
Hugo Perez
Leon Reber
Cherie Johnson
06-07 Claire Coates
Paul Smith
Justin Johnson
Ryan Lee
Meagan Lewis
Heather Salton
Cherie Johnson
07-08 Michael Black
Ryan Shock
Claire Coates
Paul Smith
Justin Johnson
Ryan Lee
Cherie Johnson
08-09 John Rialson
Katie Swanstrom
Michael Black
Ryan Shock
Claire Coates
Paul Smith
Doug Hale
09-10 Thurmond Lanier
Jeffrey Robertson
John Rialson
Katie Swanstrom
Michael Black
Ryan Shock
Doug Hale
10-11 Francis Chen
Eric Powell
Thurmond Lanier
Jeffrey Robertson
John Rialson
Katie Swanstrom
Doug Hale
11-12 Gavin Ripp
David Wood
Francis Chen
Eric Powell
Thurmond Lanier
Jeffrey Robertson
Doug Hale
12-13 Kristen Brown
Ian Burtenshaw
Gavin Ripp
David Wood
Francis Chan
Eric Powell
Doug Hale
13-14 Gina AmicaTerra
Adrienne Estes
Kristin Brown
Ian Burtenshaw
Gavin Ripp
David Wood
Doug Hale
14-15 Chad Seidenstricker
Stephan Wold
Gina AmicaTerra
Melinda Bowlby
Kristin Brown
Ian Burtenshaw
Doug Hale
15-16 Michael Gerrity 
Midori Higashi
Peter Bellezza
Chad Seidenstricker
Gina AmicaTerra
Melinda Bowlby
Doug Hale
16-17
Drew Bekins
Ryan Schwanke
Michael Gerrity 
Midori Higashi
Peter Bellezza
Chad Seidenstricker
 Doug Hale